Головна » 2019 » Квітень » 24 » Засідання учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл Корецького району
12:20
Засідання учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл Корецького району

ЧЕРГОВА ДОЗА ПОЗИТИВУ ТА ВЕЛИЧЕЗНОГО ДОСВІДУ

Нещодавно у Корецькій районній бібліотеці пройшло чергове засідання районної ради старшокласників, у якому взяли участь представники учнівського самоврядування навчальних закладів Кореччини.

Програма засідання була насиченою та висвітлювала питання розвитку учнівського самоврядування у районі. Лідери взяли активну участь у реалізації проекту «Рідний край у геральдиці та символіці», виступивши з презентаціями своїх малих батьківщин. Дуже цікавими та змістовними були розповіді представників Головницької, Гвіздівської, Світанівської, Веснянської ЗШ та Копитівського, Сторожівського НВК, а голова КРРС Мирончук Марина спрезентувала відеофільм про Корець.

Також лідери поділилися досвідом роботи щодо реалізації проектів учнівського самоврядування у 2018/2019 навчальному році. Про діяльність осередків шкільного самоврядування розповіли лідери міських шкіл.

А родзинкою засідання був майстер-клас по писанкарству «Великодні мотиви», який провела керівник гуртків Будинку школярів Дудинська Лідія Іванівна. Вона розповіла про особливості виготовлення писанок, а далі був процес закріплення знань на практиці.

Засідання продовжилось патріотичною акцією «Вишиваємо прапор». Успіх нашої держави багато в чому залежить від нас, нинішнього покоління юнаків і дівчат, і ми сміливо можемо сказати: «Майбутнє за нами!».

Школярі – це ті, хто завтра обиратиме владу, ті, хто буде брати участь у розбудові громадянського суспільства. Сьогодні потрібно навчати цьому дітей. Тому найближчим часом розпочнеться реалізація проекту «Один день дорослого життя».
По завершенню роботи, сповнені позитивними емоціями та цікавими враженнями, юні лідери побажали один одному гарних успіхів, значних звершень та досягнення високих результатів своєї праці на життєвому шляху. Повернулись лідери з багажем нових прогресивних ідей, бажанням позитивних змін та вдосконаленням роботи в шкільних колективах.

Дякуємо всім учасникам засідання Корецької районної ради старшокласників загальноосвітніх шкіл району за активну, творчу та результативну роботу. Бажаємо вам нових звершень та перемог!

Переглядів: 71 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar