Головна » 2018 » Лютий » 2 » Засідання учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл Корецького району
16:27
Засідання учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл Корецького району

Наш час потребує лідерів нової формації – людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.

Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті молоді, яка має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.

Задля цього і проводяться семінари-практикуми органів учнівського самоврядування шкіл району, заняття районної школи “Лідер”, засідання, зльоти, як районного так і обласного значення.

Так, днями в районному Будинку школярів пройшло чергове засідання Корецької районної ради старшокласників та заняття районної школи “Лідер”. Під час засідання КРРС вирішувалися нагальні проблеми, з якими зустрічалися лідери в ході виконання річного плану роботи ради старшокласників, обговорювали план дій щодо реалізації проектів, проведення різнопланових акцій, прослухали міні-лекцію: „Технологія створення іміджу” та були учасниками тренінгу: ”Основи невербального спілкування”, який для них провела соціальний педагог ЗШ №3 Ковальчук Людмила Миколаївна. Особисто їй хочеться висловити щиру подяку за співпрацю.

Хочеться лише додати, що коли є впевненість у своїх силах, легше подолати будь-які перешкоди і труднощі.

Усвідомлення учнями своєї причетності до розв’язання важливих громадських справ є основою їхньої активної позиції у дорослому житті.

Переглядів: 163 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar