Головна » 2018 » Грудень » 23 » Засідання КРРС
18:51
Засідання КРРС

«Коли вмирає людина, зникає цілий світ. 
Коли мільйони ідуть у прірву, зникають цілі галактики. 
Якщо ти забудеш, за ким б'є цей дзвін, він битиме за тобою…»

Такий лейтмотив засідання районної ради старшокласників, яке  відбулося в нетрадиційному форматі. Адже четвертий тиждень листопада кожного року в нашій країні – поминальний по жертвах голодоморів. 24 листопада кожен, хто шанує пам’ять свого народу, запалив свічку пам’яті.
«Великий голод - вічний гріх з лихої прихоті й сваволі». Під такою назвою в Корецькеій центральній районній бібліотеці на знак вшанування пам'яті жертв геноциду українського народу відбувся урок пам’яті за участю лідерів Корецької районної ради старшокласників. Розпочався захід хвилиною мовчання, кожен присутній запалив свічу та вшанував світлу пам'ять жертв голодомору.
Під час заходу учасникам було запропоновано переглянути документальний фільм «Великий голод», створений редактором ТСН і журналістом Едуардом Лозовим. Фільм розповідає про велику трагедію українського народу, про її причини та наслідки. Стрічка містить кадри з документальних та художніх фільмів про голодомор. Свідки, які пережили ті страшні часи, навіть сьогодні без сліз на очах не можуть згадувати про ту страшну трагедію, яка забрала життя мільйонів людей.

Переглядів: 98 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar