Головна » 2018 » Грудень » 23 » Засідання КРРС
18:25
Засідання КРРС

25 жовтня на базі  районного  Будинку школярів  відбулося засідання Ради старшокласників та заняття школи навчання активу «Лідер», на якому були присутні представники учнівського самоврядування всіх шкіл району. 
На засіданні ради старшокласників  лідери та координатори учнівських осередків шкіл району обговорили та  затвердили план роботи КРРС  та шляхи реалізації  проектів,  над якими  будуть працювати і, звичайно, найулюбленіша частина таких засідань –  практичний тренінг, який вправно  провела керівник гуртків Будинку школярів  Отливанська Ганна Георгіївна. Тема тренінгу: «Я та Інші». Мета: ближче познайомитися, виробити навички командної взаємодії, навчитися прислухатися до думок та ідей оточуючих, оволодіти техніками  зняття емоційної напруги.  Лідери  отримали масу позитивних вражень та загорілися бажанням стати кращими, активнішими та цілеспрямованішими!
Адже спільна праця запалює в людей таку жагу до звершень, якої вони рідко можуть досягнути поодинці. Давайте разом долати труднощі та прагнути до кращого. 

 

Переглядів: 70 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar