Головна » 2019 » Жовтень » 3 » Урок доброти
14:42
Урок доброти

Будинок школярів цьогоріч долучився до проведення "ІІ-го Всеукраїнського уроку доброти"(про гуманне та відповідальне ставлення до тварин). Його присвячено Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня. Захід проходить за підтримки МОН і має привернути увагу до ситуації з домашніми та безпритульними тваринами в Україні.

Любов до тварин –  це неймовірне почуття, коли ти даруєш їм свою турботу і ласку, а натомість вони відповідають свою теплотою і відданістю. Це почуття любові до чотириногих друзів допомагає нам стати більш чуттєвими і добрими.
Тварини допомагають людям знайти спокій у суворому світі.Напевно, всі ми хоч один раз думали про те, що означає для нас «любов до тварин». Любити тварин – значить сприймати їх як своїх сусідів по планеті. Всі ми звикли з розчуленням роздивлятися звірів у зоопарках, захоплюватися трюками, які вони виконують на аренах цирків, фотографуватися з ними. Але, якщо розібратися, то виходить, що ми просто примусили цих істот нас всіляко розважати, і тільки тому, що ми розумніші і сильніші їх.  Просто дуже  хочеться, щоб тварини, будучи нашими сусідами по планеті, нехай іноді безпорадними, не ставали заручниками своєї безпорадності, і щоб всі люди відповідально ставилися до бажання завести вихованця. Хіба це не очевидно, що прихистивши вдома кішку або собаку, не можна потім просто виставити їх за двері? Тим не менше, кількість бездомних тварин з року в рік не зменшується. На щастя, разом з кількістю бездомних кішок і собак на вулицях зростає і кількість волонтерів, які піклуються про них, шукають для них нових господарів.
Одним словом, любов до тварин – це, в першу чергу, відповідальність за них. І цю відповідальність рівною мірою несуть і керівники зоопарків і цирків, і ті, хто вирішив завести домашнього улюбленця.

Переглядів: 70 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar