Головна » 2017 » Листопад » 22 » Районне свято з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи та нагородження обдарованих дітей району
17:23
Районне свято з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи та нагородження обдарованих дітей району

Ми - українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух, адже Україна – це територія гідності і свободи. Такими патріотичними словами розпочалося районне свято з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи та нагородження обдарованих дітей району.  

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Черній Сергій Олександрович, голова районної ради Хоменчук Ігор Федорович, міський голова Дмитрук Людмила Миколаївна.  На захід були запрошені учасники АТО та самодіяльна поетеса Марія Степанівна Денисюк, яка вшанувала героїв Революції Гідності та Свободи поетичними рядками.

Далі відбулося вручення сертифікатів на стипендії голів райдержадміністрації та районної ради. Відзнаки отримали 54 дитини, які здобули призові місця на обласних та Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсах і змаганнях. Подяками голів Корецької РДА та Корецької районної ради  відзначили вчителів, викладачів та керівників гуртків, які підготували таких переможців.

Родзинкою свята були концертні номери, підготовлені учнями та викладачами дитячої школи мистецтв, вихованцями Будинку школярів, учнями Головницької, Новокорецької, міських №1 та №3 загальноосвітніх навчальних закладів. Завершилося свято флешмобом  учнів  Корецької ЗШ №3 І-ІІІ ст.. 
Захід був підготовлений педагогічним колективом районного Будинку школярів.

  

  

Переглядів: 259 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar