Головна » 2018 » Грудень » 23 » Конеференція учнівського самоврядування
18:02
Конеференція учнівського самоврядування

Наш час потребує лідерів нової формації – людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.
Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті молоді, яка має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.
Цінність учнівського самоврядування сьогодні вбачається у тому, що учні глибоко і всебічно проникають у сутність своїх прав та обов’язків.
А тому розвитку  учнівського самоврядування у Корецькому районі приділяється належна увага.    
Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень загальноосвітніх закладів Корецького району. Свої кандидатури на посаду голови КРРС подали шестеро учнів. Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були достойні, за підсумками голосування головою ради старшокласників більшістю голосів було обрано ученицю 8-го класу  Мирончук Марину. 
Вітаємо новообраного голову з перемогою, бажаємо йому наснаги, мудрості, інніціативності.

 

Переглядів: 79 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar