Головна » 2019 » Квітень » 24 » Ювілейний форум батьківської громадськості.
12:19
Ювілейний форум батьківської громадськості.

28 березня на базі Користівського навчально-виховного комплексу відбувся десятий районний форум батьківської громадськості. Цей захід уже став традиційним і вкотре довів свою значущість і дієвість. Тематикою зібрання стало превентивне виховання як основа формування ціннісно-орієнтованої особистості.

З вітальним словом до присутніх звернувся методист райметодкабінету Літвинчук Олег Сергійович. Про результати діяльності батьківської громадськості району, їх проблеми та перспективи розповів голова батьківської громадськості Корецького району Харченко Петро Васильович.

На заході, окрім батьківської громадськості району, були присутні представники владних структур, управління та закладів освіти Корецького району.

Присутні мали можливість познайомитися з моделлю, методами та формами роботи освітнього закладу Адже школа – це є велика родина для педагогів, дітей та їх батьків.

Цікаво та змістовно проходив «Відкритий мікрофон», де кожен бажаючий мав змогу висловитися не лише з приводу тематики сьогоднішнього форуму, а й розповісти про наболілі питання. У ході обговорення та за підсумками роботи було прийнято резолюцію десятого районного форуму батьківської громадськості Кореччини . Спільна праця запалює в людей таку жагу до звершень, якої вони рідко можуть досягнути поодинці. Давайте разом долати труднощі та прагнути до кращого, адже все те, що ми робимо, ми робимо для наших дітей.

Переглядів: 82 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar