Головна » 2019 » Квітень » 24 » Юний духовик дебютував на обласній сцені
12:17
Юний духовик дебютував на обласній сцені

Владислав Шалений навчається у сьомому класі третьої міської школи. А ще три рази на тиждень відвідує гурток духових інструментів при Корецькому районному будинку школярів.
Уже три роки Владислав вчиться грі на духових інструментах під керівництвом Леоніда Павлюка. І вже встиг дебютувати на обласному огляді-конкурсі серед учнів та вчителів шкіл естетичного виховання (окремі виконавці), посівши ІІ місце. Конкурс відбувся 23 березня у Рівненському обласному центрі народної творчості.

За кожною такою нагородою – роки творчої праці, талант учня, примножений майстерністю викладача. Кожна маленька перемога над собою, музичним твором, сценічним хвилюванням, формує особистість дитини, загартовує її характер, щоб згодом у дорослому житті, навіть якщо вихованець Будинку школярів і не обере музику головною справою свого життя – ці вміння підтримають натхненням обрану професію, де вони легко досягатимуть мети. Отримуючи високий бал на конкурсах різного рівня, гуртківці почуваються на «сьомому небі» від щастя, і коли згодом ведуть до позашкільного закладу вже своїх діточок, охоче згадують незабутні зоряні миті, які не замінить жодна комп’ютерна гра.

Так виховується не лише майбутня творча еліта міста, але й формується «золотий запас» всієї країни, ті, хто за кілька років прийде на зміну українським світочам культури, продовжить справу батьків, не дасть згаснути духовності свого народу.

Вітаємо переможця і бажаємо майбутніх звершень!

Переглядів: 77 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar