Головна » 2017 » Березень » 2 » Формуємо творчу особистість
13:54
Формуємо творчу особистість

Творчий потенціал особистості є історичним резервом, актуалізація якого дає змогу значно підвищити якість будь-яких суспільних реформ. Обдарованість є одним  із основних факторів економічного розвитку України в умовах переходу її до нових відносин.
Питання формування творчого потенціалу особистості засобами гурткової роботи розглядалося на засіданні районного методичного об’єднання керівників гуртків, яке нещодавно пройшло на базі  Будинку школярів.
З вітальним словом до його учасників  звернулася директор закладу Логацька Т.І. Методист райметодкабінету Літвинчук О.С. висвітлив теоретичні засади та методичні підходи до формування творчої особистості у загальноосвітніх  та позашкільних навчальних закладах. Тарасюк Г.Р.,  методист Будинку школярів, надала практичні рекомендації щодо створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації вихованців гуртків.
До практичного блоку ввійшли майстер-класи керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва Будинку школярів Карпінської І.В. та Коробки Л.А. Завдяки їх старанням керівники гуртків загальноосвітніх шкіл освоїли технологію клаптикового дизайну та навчилися виготовляти ляльки-мотанки. Для окремих педагогів керівник гуртків науково-технічної творчості Будинку школярів Шевчук О.В. провів майстер-клас по створенню блогів.
Гарними ліричними піснями  піднесли настрій і налаштували присутніх на плідну творчу працю вихованці гуртка «Вокальний спів», яким керує викладач музичної школи Лисюк Л.М.
На завершення засідання його учасники виробили та узгодили рекомендації щодо подальших  спільних дій керівників гуртків  загальноосвітніх шкіл та позашкільного навчального закладу по формуванню творчої обдарованості.

 

Переглядів: 182 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar