Головна » 2018 » Грудень » 23 » Батьківський форум - зустріч небайдужих
17:44
Батьківський форум - зустріч небайдужих

«Хороша школа, сильна школа, славетна школа, відома школа...». Хто з нас не вимовляв цих слів, коли хотів позитивно оцінити таке багатовимірне поняття як школа. Школа, як і людина, а точніше, як людська родина, переживає різні періоди свого буття, має свої злети і падіння, щасливі й невдалі періоди. Діти, вчителі, батьки – три незмінних складових, на яких тримається і завжди буде триматись школа. Діти поспішають до школи, щоб отримати міцні знання, дізнатись про досягнення науки, техніки, мистецтва, опанувати закони моралі та життя у суспільстві, навчитись поважати людей, цінувати життя і здоров’я.  Вчителі використовують різні методи і форми роботи для того, щоб учні отримали необхідні знання. А батьки завжди звертаються до школи за порадою, підтримкою щодо виховання  дітей. 
Без співпраці, взаєморозуміння та взаємопідтримки між школою та батьками неможлива ефективна робота навчального закладу. Саме тому у нашому районі налагоджена тісна співпраця між дитячими, педагогічними колективами та батьківською громадськостю. 
Питання про особливості впровадження Концепції Нової української школи в умовах реалізації  інноваційної моделі освітнього закладу «Школа – родина» було досить актуальним на  дев’ятому районному форумі батьківської громадськості, який проходив на базі Річецького НВК. 
На заході, окрім батьківської громадськості району, були присутні представники владних структур, управління та закладів освіти Корецького району.
Присутні  мали можливість познайомитися з інноваційною  моделлю освітнього закладу «Школа-родина», який  спрезентували  педагогічний, батьківський та учнівський колективи Річецького НВК. Гостей зустріли за давнім звичаєм з хлібом та сіллю, а також щирою українською піснею, провели екскурсію освітнім закладом. Гичун Оксана, в.о. заступника директора НВК, поділилась досвідом роботи класного керівника з батьками. Практичний психолог Супрончук  Ганна  Леонідівна  розповіла про діяльність консультпункту «Довіра», а  директор НВК Вознюк Любов Віталіївна стала справжнім координатором заходу, вона охоче долучалась до обговорень форуму та розповіла про нелегкий шлях становлення та функціонування школи в с. Річки. На даний час НВК живе повноцінним життям. Колектив постійно поповнюється молодими спеціалістами. Родзинкою форуму був незапланований виступ учениці  8-го класу, Порош Тетяни, яка зачитала  власну  поезію, що вразила всіх присутніх до глибини душі.
Обговорити існуючі проблеми та окреслити план спільних дій органів місцевого самоврядування та виконавчої влади зі школою та батьківською громадськістю у формуванні свідомого громадянина України мали можливість Сухий Олександр Антонович – заступник голови Корецької районної державної адміністрації, Дулюк Віктор Іванович – заступник  голови  районної ради,  Форсюк Оксана Іванівна –  начальник управління освіти, молоді та спорту Корецької РДА, Літвинчук Олег Сергійович – методист Корецького районного методичного кабінету, голови батьківських комітетів загальноосвітніх навчальних закладів району. Вони окреслили найбільш болючі проблеми становлення та розвитку системи освіти Кореччини та особливості впровадження Концепції Нової української школи. 
По питанню щодо проведення освітньої реформи в закладах освіти  району проінформувала начальник управління О.Форсюк. 
Про зміни, які відбуватимуться в початковій ланці освіти, а також про особливості впровадження Концепції Нової української школи з 2018-2019 навчального року  детально розповіла  Мельник Марія Володимирівна, учитель початкових класів Головницької ЗШ І-ІІІ ступенів.        
Голова  батьківської громадськості Корецького району  Харченко  Петро  Васильович у своєму виступі наголосив, що саме сьогодні, як ніколи, батьки повинні об’єднатися зі школою у спільних діях виховання, адже життя вчить всіх нас, і  дуже жорстоко. На сьогодні підняття  проблеми батьків та дітей є дуже актуальним, тому що стосунки між ними є зіпсованими, батьки не розуміють дітей, так як вважають, що сучасна молодь є безвідповідальною.   Можна довго і багато говорити про проблеми відносин батьків і дітей. Але вони все одно ніколи не будуть вирішеними, оскільки завжди було, є і буде непорозуміння поколінь. Ми повинні просто любити дітей і обов’язково прислухатися до їхньої думки.
Досить цікаво  та змістовно проходив  «Відкритий мікрофон», де кожен  бажаючий  мав змогу висловитися не лише з приводу тематики сьогоднішнього форуму, а й розповісти про наболілі  питання. У ході обговорення та за підсумками роботи  було прийнято резолюцію дяв’ятого районного форуму батьківської громадськості Кореччини. Працездатний та ініціативний батьківський актив – це безкорислива і своєчасна допомога, яка являється важливим чинником у поліпшенні рівня освітньої та виховної діяльності. Спільна праця запалює в людей таку жагу до звершень, якої вони рідко можуть досягнути поодинці. Давайте разом долати труднощі та прагнути до кращого заради наших дітей.  

 

Переглядів: 80 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar