Головна » 2016 » Червень » 9 » 1 червня - День захисту дітей
14:32
1 червня - День захисту дітей

   Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.
   1 червня у Корецькому районному БК відбувся святковий концерт "Єдина Україна - щаслива дитина" присвячений Дню захисту дітей, організатором якого був Корецький районний Будинок школярів.
   В концертній програмі брали участь гуртківці Будинку школярів та вихованці дитячих навчальних закладів Корця та Корецького району.
   Всіх присутніх також прийшли привітати вихованці гуртка "Сучасна хореографія", які підготували танець та гуртка "Фольклорний", у виконанні яких прозвучали українські народні пісні.
   В цей день діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. 
   Та не тільки радість від концерту отримали діти а ще і багато солодощів, морозиво, поп-корну та мали можність побавитися на дитячих атракціонах. 
   Це свято назавжди залишиться у дитячих спогадах як промінь світла.

  

  

  

   

   

   

         

         

 

 

Переглядів: 165 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar