У 2017-2018 навчальному році 
педагоги та вихованці Будинку школярів  здобули 41 призове місце 
у різноманітних виставках, оглядах-конкурсах, змаганнях:

всеукраїнські  конкурси –1 ; 
обласні конкурси – 36; 
районні конкурси – 4.

                                   Досягнення вихованців:
• обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»:  - 1 місце (номінація «м’яка іграшка»), керівник Коробка Л.А.; - 2 місце (номінація «вироби з соломи»), керівник Карпінська І.В.;
• ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН: - 1, 2 місця (географія), керівник Опанасюк М.О.; - 3 місце (біологія), керівник Герус І.П.;
• обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ» - 3 місце (молодша вікова категорія, солісти), керівник Лисюк Л.М.;
• обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» – переможці: - номінація «стилізована ялинка», керівник Солоненко Н.А.; - номінація «сюжетна композиція», керівник Демідова Т.В.; - напрям «новорічна композиція», керівник Отливанська Г.Г.; - напрям «новорічна композиція», керівник Логацька Т.І.; - напрям «новорічна композиція», керівник Марчук О.І.; - напрям «новорічний вінок», керівник Коробка Л.А.; - напрям «новорічна картина чи колаж», керівник Отливанська Г.Г.; - напрям «новорічна картина чи колаж», керівник Добровольська Л.В.; - напрям «новорічний подарунок», керівник Отливанська Г.Г.; - напрям «новорічний подарунок», керівник Добровольська Л.В.;
• обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» – переможці: - за роботу «Вітрячок», керівник Отливанська Г.Г.; - за роботу «Ангел», керівник Солоненко Н.А.; - за роботу «Шибеник», керівник Карпінська І.В.; - за роботи: «Мамусине серце», «Український колорит», керівник Карпінська І.В.;
- за роботу «Різдвяний ангел», керівник Коробка Л.А.; - за роботу «Романтична зустріч», керівник Дудинська Л.І.; - за роботу «Веселі курчата», керівник Карпінська І.В.;
• обласна  виставка-конкурс серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання – 3 місце (за роботу «Придорожний готель»), керівник Демідова Т.В.;
• ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»: - 1 місце (номінація «аплікація»), керівник Карпінська І.В.; - 1 місце (номінація   «набивання  килимковою голкою»), керівник Дудинська Л.І.; - 2 місце (номінація  «набивання  килимковою  голкою»), керівник Дудинська Л.І.; - 3 місце (номінація  «в’язання  шпицями,  гачком»),  керівник Добровольська Л.В.; - 3 місце (номінація «тканепластика»), керівник Солоненко Н.А.;
• відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (керівник  Панчук Ю.В.): - 2 командне місце; - 1 місце (клас моделей F1G); - 1 місце (клас моделей F1H  ); - 2 місце (клас моделей F1B); - 2 місце (клас моделей F1J); 
• районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ» - гран-прі (ІІ вікова категорія), 1місце (І вікова категорія), 1 місце (ІІІ вікова категорія), керівник Лисюк Л.М.;
• районний етап  етно-фестивалю «Вифлеємська зірка»  - 3 місце (номінація «вокальні ансамблі»), керівник Соловей Г.В.

Досягнення педагогів: 

• лауреат  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти  в категорії «Навчальні програми» -  Соловей Г.В.;
• переможець обласного та учасник Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» (номінація «методист-2018») – Тарасюк Г.Р. 
• обласний конкурс серед педагогів позашкільних навчальних закладів на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з науково-технічного профілю – 1 місце  (Панчук Ю.В.). 

У 2016-2017 навчальному році 
педагоги та вихованці Будинку школярів  здобули 30 призових місць 
у різноманітних виставках, оглядах-конкурсах, змаганнях:

всеукраїнські  конкурси –1 ; 
обласні конкурси та змагання – 24; 
районні змагання –5:

• Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту - 3 місце (клас моделей F1A), керівник Панчук Ю.В.;
• обласні відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Лісові канікули – 2016» – 2 місце (в групі «жінки – 14»), керівник Рогальчук О.В.;
• обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді – 3 місце (номінація «електроніка та приладобудування»), керівник Шевчук Р.В.;
• обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» – 1 місце (номінація «вироби з соломи») , керівник Карпінська І.В.;
• обласний конкурс із тканепластики «Оксамитовий рай»  - 1місце (номінація «об’ємна тканепластика», керівник Коробка Л.А.), 2 місце (номінація «м’яка іграшка», керівник  Коробка Л.А.), 2, 3 місця (номінація «об’ємна тканепластика», керівник Марчук О.І.);
• ІІІ етап XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого 100-річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення УНР – переможці (номінація «Історія України і державотворення»), керівник Брухлій В.І.; 
• обласна виставка-конкурс серед  учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання – 3 місце (номінація «макети будівель»), керівник Демідова Т.В.;
• обласні змагання школярів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання –3 командне місце, 2 місце (теоретичний залік,) 3 місце (конкурс «виготовлення літаючої моделі планера»), 3 місце (в абсолютній особистій першості»), керівник Демідова Т.В.;
• обласний конкурс-фестиваль «Поліська  січ»  – 1 місце (молодша вікова група), керівник Лисюк Л.М.;
• обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - 3 місце (номінація «паперопластика, оригамі»), керівник Демідова Т.В;
• обласний заочний конкурс фоторобіт серед  учнівської молоді «Моя Україно!» -  2 місце (керівник Воят О. О.);
• відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту – 2 командне місце, 1 місце (клас моделей F1G), 2 місце (клас моделей F1B), 2 місце (клас моделей F3i), 3 місце (клас моделей F1H) – керівник Панчук Ю.В.);
• районний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» – гран-прі (керівник Тарасюк Г.Р.);
• районний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» - 1 місце (номінація «інсценізація творів Т.Шевченка»), керівник Тарасюк Г. Р.;
• районний конкурс екскурсоводів-краєзнавців – 1 місце, керівник  Брухлій В.І.;
• районний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка» - 1, 2 місця (1 вікова категорія), керівник Лисюк Л.М.;
• обласний конкурс серед педагогів позашкільних навчальних закладів на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з науково-технічного профілю – 3місце  (Панчук Ю.В.); 
• обласний конкурс серед педагогів позашкільних навчальних закладів на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з інформаційних технологій – 3місце (Шевчук О.В).;
• І етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти в категорії «Навчальні програми» - переможці (Соловей Г.В.). 

 

Результати 
участі педагогів та гуртківців Будинку школярів
у районних, обласних та Всеукраїнських виставках, оглядах-конкурсах, змаганнях у 2015-2016 н. р.

• Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - 1 місце (керівник Коробка Л.А.), 2 місце (керівник Дудинська Л.І.), 3 місце (керівник Карпінська І.В.);
• обласна виставка учнівської молоді з оригамі «Паперовий світ» - 2 місце ( номінація «паперопластика», керівник Демідова Т. В.);
• обласні відкриті змагання з пішохідного туризму «Осінні стежки –  2015»  – 1 місце (на дистанції «спортивне орієнтування»,керівник Рогальчук О.В.);
• обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді – 2 місце (номінація «електроніка та приладобудування», керівник Шевчук Р.В.);
• обласна виставка-конкурс «Новорічна композиція» –  переможці (керівник Карпінська І.В);
• обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» – 3 місце (номінація «декоративно-прикладне мистецтво» , керівник Добровольська Л. В.);
• обласні змагання учнівської молоді з оригамі – 1 та 2 місця (теоретичний залік, керівник Демідова Т.В.);
• районний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» – 1 місце (керівник Тарасюк Г.Р.);
• обласний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» – 2 місце (керівник Тарасюк Г.Р.);
• обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - 1 місце (номінація «вироби з соломки»,керівник Карпінська І.В.; 2 місце (номінація «набивання килимковою голкою», керівник Дудинська Л.І.); 3 місце (номінація «м’яка іграшка», керівник Коробка Л.А.); 3 місце (номінація «в’язання гачком», керівник Добровольська Л.В.); 3 місце (номінація «писанкарство»,керівник Дудинська Л.І.); 3 місце «художня вишивка», керівник Коробка Л.А.);
• обласний конкурс-змагання учнівської молоді «Ми – діти України!»- чотири 3-іх місця (керівник Турський С.Д.);
• відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту – 1 командне місце, 1 місце (клас моделей S3J), 1 місце (клас моделей F1B), 3 місце (клас моделейF1G) – керівник Панчук Ю.В.);
• обласний конкурс серед педагогів позашкільних навчальних закладів на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з науково-технічного профілю – 1місце (Панчук Ю.В.); 
• обласний конкурс серед педагогів позашкільних навчальних закладів на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з інформаційних технологій – 3місце (Шевчук О.В).;
•обласний етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» - 3місце (Дудинська Л.І.).