Головна » 2018 » Грудень » 23 » Я - Лідер
22:32
Я - Лідер

Подивись навколо… Бачиш людей, які занурені у себе і не знають, чого вони хочуть від життя? Не будь таким! Ти маєш друзів. Вони хочуть тобі допомогти. Спробуй хоч трішки змінити світ – і відчуєш насолоду. Створи для себе атмосферу свята,отримай досвід, як володіти ситуацією та керувати людьми. А для цього потрібно небагато – вміти організовувати себе для великих справ. Звичайно , ти сам не завжди впораєшся з цим завданням. А тому це краще робити групою. Так і народжується наше – молоде самоврядування. Хочемо робити,знаємо, що і як робити, і, зрештою, робимо! Головне для нас – бути оптимістами, а тоді всі перешкоди лише допомагають бути наполегливими в досягненні поставленої мети.
Основною ланкою у встановленні виховного колективу є учнівське самоврядування – організація дитячого життя в школі. Вона уособлює демократичну та самодіяльну атмосферу, захищає й забезпечує права всіх учасників колективу, сприяє формуванню у них громадськості, організаторських якостей, допомагає педагогічному колективу в проведенні різноманітних заходів, виступає їх ініціатором. Це все про лідерів  Корецької районної ради старшокласників.
Так,  25 жовтня на базі  районного  Будинку школярів  відбулося засідання Ради старшокласників та заняття школи навчання активу «Лідер», на якому були присутні представники учнівського самоврядування всіх шкіл району. 
На засіданні ради старшокласників  лідери та координатори учнівських осередків шкіл району  обговорили та  затвердили план роботи КРРС  та шляхи реалізації  проектів,  над якими  будуть працювати і, звичайно,  найулюбленіша частина таких засідань –  практичний тренінг, який вправно  провела керівник гуртків Будинку школярів  Отливанська Ганна Георгіївна. Тема тренінгу: «Я та Інші». Мета: ближче познайомитися, виробити навички командної взаємодії, навчитися прислухатися до думок та ідей оточуючих, оволодіти техніками  зняття емоційної напруги.  Заняття пройшло в піднесеному настрої, лідери  отримали масу позитивних вражень та загорілися бажанням стати кращими, активнішими та цілеспрямованішими!
Адже спільна праця запалює в людей таку жагу до звершень, якої вони рідко можуть досягнути поодинці. Давайте разом долати труднощі та прагнути до кращого. 

О. Онищук, керівник районної школи «Лідер»  

Переглядів: 103 | Додав: sashukmal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar