«Коли вмирає людина, зникає цілий світ. 
Коли мільйони ідуть у прірву, зникають цілі галактики. 
Якщо ти забудеш, за ким б'є цей дзвін, він битиме за тобою…»

Засідання ради старшокласників відбулося в нетрадиційному форматі, адже в четвертий тиждень листопада кожного року в нашій країні – поминальний по жертвам голодоморів. 24 листопада кожен, хто шанує пам’ять свого народу, запалив свічку пам’яті..
«Великий голод - вічний гріх з лихої прихоті й сваволі» під такою назвою в Корецькеій центральній районній бібліотеці на вшанування пам'яті жертв геноциду українського народу відбувся урок пам’яті за участю лідерів Корецької районної ради старшокласників. Ро ... Читати далі »

Переглядів: 80 | Додав: sashukmal | Дата: 23.12.2018 | Коментарі (0)

Подивись навколо… Бачиш людей, які занурені у себе і не знають, чого вони хочуть від життя? Не будь таким! Ти маєш друзів. Вони хочуть тобі допомогти. Спробуй хоч трішки змінити світ – і відчуєш насолоду. Створи для себе атмосферу свята,отримай досвід, як володіти ситуацією та керувати людьми. А для цього потрібно небагато – вміти організовувати себе для великих справ. Звичайно , ти сам не завжди впораєшся з цим завданням. А тому це краще робити групою. Так і народжується наше – молоде самоврядування. Хочемо робити,знаємо, що і як робити, і, зрештою, робимо! Головне для нас – бути оптимістами, а тоді всі перешкоди лише допомагають бути наполегливими в досягненні поставленої мети.
Основною ланкою у встановленні виховного колективу є учнівське самоврядування – організація дитячого життя в школі. Вона уособлює демократичну та самодіяльну атмосферу, захищає й з ... Читати далі »

Переглядів: 105 | Додав: sashukmal | Дата: 23.12.2018 | Коментарі (0)